Starecké škvrny: Nepomýľte si ich s rakovinou kože!

starecké škvrny

Starecké škvrny sú estetický problém. Niektoré druhy si však môžete pomýliť s rakovinou kože, preto buďte opatrní a pozorní.

Starecké škvrny (SŠ) nie sú rakovinové útvary. Niekedy sa však môžu podobať určitým typom rakoviny kože, preto je dôležité poznať rozdiely.

Starecké škvrny možno zameniť s rakovinou kože

Rakovina kože sa pravdepodobne vyvíja v oblastiach, ktoré boli dlhodobo vystavené slnku.

SŠ môžu vyzerať ako výrastky aktinickej keratózy (AK), ktoré sú prekancerózne. Starecké škvrny sú však ploché, zatiaľ čo výrastky AK majú zvyčajne drsnejší povrch.

Medzi ďalšie problémy, na ktoré treba dať pozor, patria:

hrubé škvrny na koži, ktoré môžu byť pri trení bolestivé
suché, šupinaté, ružové alebo červené škvrny na koži
biele, šupinaté výrastky, ktoré vyzerajú ako bradavice

Ak máte najmenšie podozrenie, že ide o výrastky AK, mali by ste určite vyhľadať odborného lekára.

Vo všeobecnosti je dobré konzultovať s lekárom akékoľvek nezvyčajné zmeny na koži. Ak lekár diagnostikuje rakovinu kože v ranom štádiu, liečba má vysokú úspešnosť.

Balzam zrodený z prírody

V prípade, že sú vašim problémom len starecké škvrny, existuje niekoľko účinných metód, ako proti nim bojovať. Eko balzam STOP STARECKÝM ŠKVRNÁM – regenerácia pokožky je jednou z nich.

Produkt obsahuje čisto prírodné výťažky, nemusíte sa teda obávať žiadnych negatívnych vedľajších účinkov. Po mesiaci používania prípravku je viditeľné ich blednutie. Postupne vymiznú úplne. Počas liečby daným prípravkom je potrebné vyhýbať sa priamemu slnku. Vaša pokožka nadobudne mladistvejší vzhľad. Potrebné je dodržiavať preventívne metódy.

Eko balzam STOP STARECKÝM ŠKVRNÁM – regenerácia pokožky
Klikni na obrázok a OBJEDNAJ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *