FAQ

Prečo nakupovať u nás?

Nákup u nás je jednoduchý a pohodlný. Môžete využiť rozmanité spôsoby doručenia a platby, tak ako to Vám najviac vyhovuje. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám alebo zavolajte na našu linku a môžete sa poradiť s našim odborným personálom.

Kedy môžem očakávať zásielku?

ABC NATUR v sľúbenej lehote výrobok zabalí a odošle maximálne do 2 pracovných dní od zadania objednávky. Predpokladaná oficiálna dodacia lehota je 2-3 pracovné dní

Kde nájdem objednávku a faktúru?

Faktúra a objednávka Vám príde do emailovej schránky, ktorú zadáte v objednávke.

Aké sú možnosti odoslania tovaru?

Kuriér – prepravná spoločnosť doručí tovar až k Vám domov. Kuriér Vás bude kontaktovať SMS / telefonicky. Po odovzdaní tovaru kuriérovi Vám príde email, v ktorom budete mať kontaktné údaje na prepravcu.

Zásielkovňa – doručenie tovaru do najbližšej pobočky zásielkovne vo Vašom meste. Pobočka Vás bude kontaktovať SMS / emailom. Po odovzdaní tovaru Vám príde email, v ktorom budete mať kontaktné údaje na pobočku zásielkovňe.

Je možné upraviť objednávku, ku ktorej mi prišiel email „Vybavuje sa“?

Ak objednávka nebola odovzdaná kuriérovi, je možné ju ešte upraviť – stornovať alebo doplniť. Stačí nám napísať / zavolať. Ak Vám príde ďalší email “vybavená objednávka” – nie je možné ju upraviť. Objednávka bola odovzdaná kuriérskej spoločnosti.

Čo je EKObalzam?

Ekobalzam je 100 % prírodný preparát, ktorý nemá žiadne kontraindikácie. Ekobalzam obsahuje čisto prírodné výťažky.

Ako používať EKObalzam?

Balzam aplikujte na postihnuté miesto vo veľmi tenkej vrstve. Nechtom palca prejdite po povrchu balzamu, tak aby Vám balzam zostal na nechte. Ten si potom presuňte na vrch ukazováka a aplikujte na kožu. Opakujte minimálne dva krát denne, záväzne večer pred spaním.

Existujú nejaké vedľajšie účinky v prípade používania EKObalzam-u?

Ekobalzam je 100 % prírodný preparát, ktorý nemá žiadne kontraindikácie. Balzam môžete používať dlhodobo bez obáv, že príde k nežiadúcim zmenám na pokožke.

Čo je Vatra Gél?

Osvedčený prírodný gél VATRA výrazne skvalitňuje a predlžuje erekciu, vďaka čomu umožňuje lepší a intenzívnejší sexuálny život.

Odporúčané denné dávkovanie Vatra Gélu?

Užívajte 1 dávku gélu Vatra naraz. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Ako sa má správne užívať Vatra Gél?

Jednu dávku gélu použijeme 2 až 3  hodiny po jedle. Odporúča sa použiť 45 minút pred pohlavným stykom. Vatra Gél postačuje na 24 hodín plnej sexuálnej aktivity. Zabezpečí dokonalú tvrdosť erekcie.

Aké má Vatra Gél vedľajšie účinky?

Vatra Gél sa výrazne líši od ostatných produktov na zlepšenie potencie u mužov tým, že je:

  • 100 % ÚČINNÝ
  • 100 % PRÍRODNÝ
  • 100 % BEZPEČNÝ

Vatra účinkuje presne tam, kde treba, preto nemá žiadne vedľajšie účinky.

Ako často môžem prípravok užívať?

Vatra Gél môžete užívať podľa potreby každý deň. Maximálna denná dávka (1 dávka gélu) sa však nesmie prekročiť. 

Môže sa Vatra Gél používať dlhodobo?

Vatra Gél môžete užívať dlhodobo, nakoľko neobsahuje žiadne škodlivé látky ktorý by sa v organizme hromadili a spôsobovali akékoľvek ťažkosti.

Môžem Vatra Gél používať aj keď nemám žiadne ťažkosti? Zlepší to môj výkon?

Áno, Vatra Gél je možné  užívať aj v prípade že netrpíte poruchami erekcie alebo predčasnou ejakuláciou. Vatra Gél Vám pomôže dosiahnuť oveľa vyšší sexuálny výkon na aký ste boli do teraz zvyknutí, navyše sa budete cítiť plný sily a prirodzenej mužskej energie.

Je možné kombinovať Vatra Gél s alkoholom?

Kombinácia akýchkoľvek výživových doplnkov s alkoholom sa neodporúča nakoľko môže prísť k zníženiu účinnosti. Jedlo a alkohol znižujú účinok gélu.

Je balenie diskrétne?

Áno Vatra Gél Vám doručíme v diskrétnom balení priamo do Vašich rúk. Zásielka je zabalená v nepriehľadnom obale, bez akéhokoľvek označenia alebo reklamy.

Naozaj to funguje?

Áno funguje. Účinné látky obsiahnuté vo Vatre majú veľmi priaznivý účinok na prekrvenie penisu a erekciu, vyznačujú sa rýchlym nástupom účinku. Zložky prípravku tiež zvyšujú sexuálne libido a napomáhajú výraznému zvýšeniu intenzity sexuálneho zážitku. Máme veľa spokojných klientov. O účinnosti sa môžete presvedčiť na vlastnej koži.

Aké je zloženie Vatra Gélu?

Prírodné zloženie: koreň zázvoru, škorica, semeno žihľavy, rohovník obyčajný, všehoj ázijský, tekvicové semená, mleté ovsené vločky, prýštec, listy ginkgo biloby

Pomocné látky: lúčny med, glukózový sirup

 

SME TU PRE VÁS!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať! 

Naši ochotní operátori sú pripravení vám pomôcť s výberom a realizáciou nákupu každý pracovný deň od 8:30 -17:00 hod 

Email: info@abcnatur.sk, urban@abcnatur.sk
Tel: +421 951 200 263