O NÁS

ABC TRADE BUSINESS s.r.o. sme distribučná firma, ktorá sa  zaoberá predajom a  distribúciou výživových a kozmetických výrobkov. Všetky naše  produkty sú laboratórne testované a certifikované na úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Kozmetické produkty sú   zaevidované a zverejnené v Európskej databáze na evidovanie kozmetických produktov CPNP.

Dnes naše produkty môžete  nájsť vo viac ako 200 lekárňach, prostredníctvom  našej distribučnej  siete Phoenix a.s. , Unipharma a.s. a Medart, spol s.r.o.

Keďže o naše výrobky bol veľký záujem aj zo zahraničia, rozhodli sme sa našim zákazníkom  vyjsť v ústrety a začiatkom roku 2019 sme zahájili predaj v Česku  a Rakúsku.

Držíme sa našich zásad, ktoré máme pevne stanovené od momentu založenia našej spoločnosti a hlavnými zásadami sú prvotriedna kvalita, priaznivý účinok a výhodná cena.

Taktiež dôležitú úlohu pri našej práci zohráva pro-zákaznícky servis, kde môžu naši zákazníci nájsť všetky odpovede na otázky týkajúce sa produktov, ich zloženia, garancií a samozrejme promptné riešenie v prípade akéhokoľvek problému.