Vedeli ste, že bradavice majú vírusový pôvod?

bradavice

Aj bradavice majú vírusový pôvod. Ako vznikajú , kto je najviac ohrozený? V nasledujúcom článku vás oboznámime s tým, ako vznikajú a ako sa ich účinne zbaviť. 

Vírusová bradavica je veľmi často sa vyskytujúci výrastok na koži spôsobený infekciou ľudským papilomavírusom (HPV).

Najviac ohrozené sú niektoré skupiny ľudí. Bradavice sú obzvlášť bežné medzi deťmi v školskom veku, u ľudí trpiacich ekzémom v dôsledku poškodenia kožnej bariéry, u ľudí užívajúcich lieky potláčajúce funkciu imunitného systému alebo u ľudí trpiacich HIV. U týchto pacientov bradavice nikdy nezmiznú – napriek liečbe.

Čo spôsobuje vírusové bradavice

Bradavice sú spôsobené infekciou ľudským papilomavírusom (HPV). Je známych viac ako 100 podtypov HPV, čo vedie k rôznym formám. Infekcia sa vyskytuje v povrchových vrstvách epidermy a spôsobuje proliferáciu keratinocytov (kožných buniek) a hyperkeratózu – bradavice. Najbežnejšie podtypy HPV sú typy 2, 3, 4, 27, 29 a 57.

HPV sa šíri priamym kontaktom s pokožkou alebo autoinokuláciou. To znamená, že ak je bradavice poškriabaná alebo vytrhnutá, vírusové častice sa môžu šíriť do inej oblasti kože. Inkubačná doba môže byť až dvanásť mesiacov.

Zázrak z prírody

Ak aj vám je problém s bradavicami veľmi dobre známy a nechcete behať po doktoroch, máme pre vás výborný tip. Eko balzam proti vírusovým bradaviciam vás účinne zbaví vášho nepríjemného problému. Zbavíte sa bradavíc, čisto prírodnou cestou a bezbolestne a vráti sa vám stratené sebavedomie.

Opäť nám príroda podáva pomocnú ruku v podobe hojivého balzamu. Balzam má výrazný keratolytický (protizápalový) účinok – prechádza cez kožu až ku koreňu a úplne ho zničí, čím efektívne odstraňuje existujúce bradavice a zabraňuje výskytu nových.
Eko balzam STOP VÍRUSOVÝM BRADAVICIAM

Eko balzam proti vírusovým bradaviciam obsahuje výťažky z 10 rastlín, ktoré skvele účinkujú proti bradaviciam a majú synergický efekt. Veľkým plusom je, že sa môže používať aj na detskú pokožku. Nepoškodzuje zdravé tkanivo. Prípravok prechádza ku koreňu bradavice a úplne ho zničí. Účinkuje aj pri genitálnych bradaviciach. Má aj preventívne účinky. Vďaka čisto prírodnému zloženiu ho možno používať denne a dlhodobo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *