Hemoroidy spôsobené análnym sexom? Takáto je pravda

hemoroidy

Análny sex so sebou prináša niekoľko rizík, môže aj za hemoroidy? V tomto článku sa dozviete, aká je pravda.

Sex ako taký je veľmi príjemná činnosť. Hemoroidy sú presne na opačnom spektre, je to veľká nepríjemnosť, chúlostivý problém, ktorý môže narobiť každému vrásky na čele a spôsobiť veľké bolesti.

Ako súvisí análny sex a hemoroidy?

Dosť úzko.

Hemoroidy sú oblasti krvných ciev vnútri a zvonka konečníka, ktoré môžu spôsobiť svrbenie, mierne krvácanie a niekedy aj bolesť.

Aj keď toto ochorenie vie byť nepríjemné a bolestivé, dá sa ľahko liečiť a dá sa mu veľmi ľahko predchádzať.

Análny sex môže u niektorých ľudí podráždiť existujúce hemoroidy. Samotný análny sex však pravdepodobne nespôsobí hemoroidy, ak ich ešte človek nemá.

Ako znížiť riziko?

Nie vždy je možné zabrániť podráždeniu hemoroidov počas análneho sexu, ale použitie dostatočného množstva lubrikantu môže pomôcť minimalizovať podráždenie. Takže aj v tomto prípade je dobré riadiť sa starým známym a osvedčeným heslom “kto maže, ten jede”.

Riešenie z prírody

Ak sú hemoroidy problémom, ktorý trápi aj vás a chcete si užívať bezbolestne nielen análny sex, ale aj všetky ostatné radosti života, skúste Eko balzam STOP HEMOROIDOM.

Dĺžka liečby závisí od stupňa rozvinutia hemoroidov a obvykle trvá 60 až 150 dní, avšak pri liečbe týmto balzamom cítite prvé účinky už v priebehu 2 – 4 dní, kedy dochádza k zastaveniu krvácania a zmierneniu bolesti.

Prípravok má antiseptický , protizápalový a anestetický účinok. Posilňuje poškodené tkanivo. V krátkom čase zastaví krvácanie. Po ukončení liečby pôsobí preventívne. Výrazne pomáha aj pri eliminácii análnych fisúr.

Hanbíte sa za hemoroidy? Zbavte sa ich rýchlo a natrvalo!
Klikni na obrázok a OBJEDNAJ

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *