Erektilná dysfunkcia – pomôže cviklová šťava?

erektilná dysfunkcia - pitie cviklovej šťavy

Trápia vás problémy s erekciou? Je vaším problémom erektilná dysfunkcia? Možno máme pre vás jednoduchú radu, ktorá vám pomôže.

K erektilnej dysfunkcii dochádza, keď má človek problémy so získaním alebo udržaním erekcie počas sexuálnej aktivity. Môže pitie šťavy z repy pomôcť človeku získať a udržať kvalitnú erekciu?

Zlúčeniny v šťave z repy predstavujú pre ľudské telo veľa výhod a niektoré z nich môžu vysvetliť, prečo mnohí ľudia hovoria, že cviklová šťava im pomáha vyhnúť sa erektilnej dysfunkcii.

Erektilná dysfunkcia – benefity cviklovej šťavy

V súčasnosti neexistujú presvedčivé vedecké dôkazy na podporu tvrdenia, že cviklová šťava je 100 % účinná na problémy s erekciou. Napriek tomu mnohí ľudia tvrdia, že pravidelné pitie cviklovej šťavy im pomáha získať alebo udržať erekciu. Môže to mať niekoľko dôvodov.

Oxid dusnatý

Cviklová šťava pomáha telu produkovať oxid dusnatý. Oxid dusnatý sa často používa na rozšírenie krvných ciev a predáva sa ako doplnok výživy pre erektilnú dysfunkciu. Oxid dusnatý pomáha udržiavať tlak v kavernóznom telese potrebný na udržanie erekcie.

Korpus cavernosum je špongii podobné tkanivo, ktoré sa počas erekcie zaplaví krvou. V tkanive musí byť dostatočný tlak na zachytenie krvi a na udržanie erekcie. Oxid dusnatý pomáha udržiavať tento tlak.

Cviklová šťava k tomu môže prispieť, pretože má vysoký obsah dusičnanov a telo premieňa tieto dusičnany na oxid dusnatý.

Redukcia krvného tlaku

Vysoký krvný tlak môže ovplyvniť erektilnú dysfunkciu, pretože môže sťažiť prietok krvi do penisu, na dosiahnutie kvalitnej a pevnej erekcie.

Výskum zistil, že potraviny, ako je červená repa s vysokým obsahom dusičnanov, môžu u ľudí s hypertenziou znížiť krvný tlak. Piť jednu šálku cviklovej šťavy každý deň môže stačiť na využitie tejto výhody.

V prípadoch, keď je erektilná dysfunkcia spôsobená vysokým krvným tlakom, by to teoreticky zmiernilo príznaky ochorenia.

cGMP

Cyklický guanozínmonofosfát alebo cGMP pomáha uvoľňovať tepny, čo by mohlo zvýšiť prietok krvi do penisu. Mnoho liekov na erektilnú dysfunkciu funguje tak, že telo recykluje cGMP.

Nedávna štúdia zistila, že potraviny s vysokým obsahom dusičnanov môžu tiež zvýšiť množstvo cGMP v mužskom tele. To by mohlo znamenať, že potraviny ako cvikla môžu potenciálne pomôcť mužom udržať erekciu.

Pomôcť môže aj ďalší prírodný tip

Problémy s erekciou trápia mnohých mužov. Už viac nemusia! Odporúčame vám okrem pravidelného pitia cviklovej šťavy, ktoré môže pomôcť s týmto problémom aj čisto prírodný produkt VATRA.

Kvalitnejšia, pevnejšia a stabilnejšia erekcia. Intenzívnejší sexuálny zážitok, väčší pocit pohody a šťastia. Čisto prírodné zložky prípravku povzbudia vaše libido, zvýšia chuť na sex, zlepšia potenciu. Skúste a staňte sa opäť plnohodnotným mužom!

Osvedčený prírodný gél VATRA výrazne skvalitňuje a predlžuje erekciu, vďaka čomu umožňuje lepší a intenzívnejší sexuálny život.
Klikni na obrazok a OBJEDNAJ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *